O MARCE SELECTIC

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE OD 2000 ROKU

Idea marki SELECTIC powstała w 2005 roku.

W czerwcu 2006 roku nazwa i logo zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP. Pierwotnie miała być własną marką firmy IBICON, importera i dystrybutora wysokiej klasy urządzeń bankowo-biurowych. Głównym asortymentem, który jest sygnowany znakiem SELECTIC, są maszyny do liczenia pieniędzy, testery banknotów oraz sortery bilonu.

Z biegiem czasu do firmy IBICON, dołączyło szerokie grono dystrybutorów, którzy wspierają sprzedaż urządzeń SELECTIC na terenie całej Polski. Naszymi klientami są zarówno instytucje państwowe, samorządowe, banki, jak i firmy prywatne.

Kompleksowe podejście do wyboru asortymentu i obsługi klienta

Ofertę marki SELECTIC budujemy na bazie własnych pomysłów i rozwiązań. Podstawą jednak są najwyższej jakości maszyny do liczenia pieniędzy i inne urządzenia wytwarzane przez uznanych światowych producentów.

Selekcja rozpoczyna się już na etapie projektowania. Dalsze etapy – od prototypu do szczegółowego określenia przyszłego zastosowania i parametrów – są dedykowane kolejnym modelom urządzeń SELECTIC.

Jakość oferowanych przez nas produktów, jak również usług handlowych i serwisu jest wysoko oceniana przez klientów, co pozwala na dalszy, dynamiczny rozwój marki.

Zapewniamy pełną realizację procesu zakupu i obsługi oferowanych urządzeń, począwszy od dostarczenia materiałów informacyjnych, a kończąc na wykonywaniu napraw oraz przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Nad przebiegiem każdego etapu procesu czuwa wysoko wykwalifikowany personel. Pracownicy mają niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwalają sprostać największym wymaganiom klientów.

Wyróżnione produkty w naszym asortymencie

Projekt liczarek SELECTIC powstał w Polsce z wykorzystaniem całego zasobu doświadczenia i wiedzy technicznej producentów z całego świata. Liczarki te charakteryzują się najwyższą jakością, bardzo wysoką dokładnością i precyzją pracy, łatwą obsługą oraz nowoczesnością zastosowanych rozwiązań. Podstawowym modelem są liczarki banknotów SELECTIC XC-155W, wyposażone w podwójną detekcję DD, weryfikację UV oraz doskonały czujnik MG. Jest to najlepsza liczarka ilościowa w Polsce. Ponadto warto zwrócić uwagę na modele RH-100VC, RH-260VC, RH-500VCP. Są to wartościowe maszyny do liczenia pieniędzy, które oferują obsługę, panel sterowania oraz komunikaty wyświetlane w języku polskim w postaci pełnych zdań (nie kodów błędów, jak w przypadku standardowych urządzeń).

Nasze liczarki i sortery do pieniędzy cieszą się dużą popularnością wśród klientów. W gronie ich nabywców znaleźli się zarówno klienci indywidualni, jak i duże instytucje finansowe oraz instytucje użyteczności publicznej. Pracę z w/w maszynami wysoko ocenili pracownicy kas i sortowni z uwagi na prostotę obsługi, szybkość, a co najważniejsze – nieomylność powyższych maszyn. Ciągle zwiększające się zainteresowanie oraz powtórne zakupy klientów już użytkujących tego typu sprzęt, pozwala nam stwierdzić, że nasze maszyny do liczenia pieniędzy są urządzeniami, które bardzo dobrze sprawdzają się w codziennym funkcjonowaniu, dając duże zadowolenie klientowi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy również do sprzedaży gamę sorterów jakościowych. Profesjonalne sortery banknotów mogą być używane jako klasyczna liczarka banknotów, liczarka wartościowa lub kompleksowy sorter jakościowy. Urządzenia spełniają wszystkie wymagania określone w Zarządzeniu nr 19 Prezesa Narodowego Banku Polskiego, zarówno pod względem liczenia wartościowego jak też sortowania jakościowego na banknoty obiegowe i nieobiegowe.

W przyszłości planujemy wprowadzenie kolejnych linii produktów tak do banknotów, jak i bilonu oraz ich dywersyfikację – z jednej strony w kierunku detalicznego, a z drugiej strony w kierunku klientów profesjonalnych typu CIT.