Głównym przesłaniem firmy SELECTIC Sp. z o.o. jej właścicieli i zarządu jest budowa długoletnich relacji z jej partnerami handlowymi. Partnerzy są najważniejszym elementem w tworzeniu sieci sprzedaży i docieraniu do klienta, jego potrzeb i ich zaspokajaniu.

 

Czynnikami, które wpłynęły na sukces jest konsekwentnie budowany asortyment zgodny z najnowocześniejszymi trendami i nowatorskimi technologiami. SELECTIC – to elastyczność, jakość, pewność siebie i produktu, duża specjalistyczna wiedza techniczna i umiejętność jej przekazania. Suma tych wartości tworzy wspólne zrozumienie dla zasad, jakimi SELECTIC chciałaby kierować się w relacjach wewnętrznych i we współpracy ze swoimi partnerami.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i osoby, które związane są z branżą urządzeń do pieniędzy lub zbliżonych a także chcące rozszerzyć swój asortyment o urządzenia marki SELECTIC. Zapewniamy czytelne zasady współpracy oraz warunki handlowe i wiedzę techniczną.

Elastyczność

Przedsiębiorstwo rodzinne a takim jest firma SELECTIC oznacza szybkie podejmowanie decyzji, elastyczną reakcję na zmiany rynkowe, sprawne działanie i nastawienie na zrównoważony rozwój.


Jakość

SELECTIC koncentruje się na urządzeniach liczących, sortujących oraz wykrywających falsyfikaty i na tym buduje swoją koncepcję zapewniania najwyższej jakości. Produkty oznaczone marką „SELECTIC“ cieszą się doskonałą reputacją i rozpoznawalnością na rynku. Doświadczenie naszych pracowników gwarantuje zrozumienie dla spraw jakości w firmie SELECTIC i odzwierciedla się w produktach, obsłudze klienta i usługach serwisowych.


Pewność siebie i produktu

Gdy pracownicy przestrzegają wspólnych wytycznych, powstaje wyraźne ukierunkowanie w dążeniu do celu. Codzienne przestrzeganie wartości, które są dla nas ważne, dodaje nam pewności siebie. Znamy nasze mocne strony oraz nieustannie pracujemy nad rozpoznaniem i rozwojem naszych możliwości.


Duża specjalistyczna wiedza techniczna i umiejętność jej przekazania

SELECTIC zapewnia pomoc swoim partnerom w zakresie zdobywania specjalistycznej wiedzy technicznej poprzez wszelkiego rodzaju szkolenia i webinary. Celem jest jak najwyższa jakości opieka dla klientów, korzystających z urządzeń SELECTIC.